fbpx

🎉 ParentWiser Web'e özel, Şimdi 12 Aya Kadar Taksit Fırsatıyla!

👋 Bize Ulaşın

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?

İletişim formumuzu doldurarak mesajınızı gönderebiliriniz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Parentwiser’a nasıl üye olunur?

Parentwiser’ı Google Play Store ve App Store’dan indirerek; mail adresi ve oluşturacağınız şifre ile kolayca üye olabilirsiniz.

PW Kullanıcı Paneli Nedir?

Parentwiser Kullanıcı Paneli uygulamaya kayıt olduğunuz e-posta adresi ve şifreniz ile giriş sağlayarak hesap işlemlerinizi düzenleyebileceğiniz bir sayfadır.

Parentwiser içeriklerine neden kullanıcı panelinden ulaşamıyorum?

Parentwiser Kullanıcı Paneli yalnızca hesap işlemlerinizi düzenlemek için kullanabileceğiniz bir sayfadır, içerikleri görüntülemek için Parentwiser uygulamasını Google Play veya App Store’dan indirmelisiniz.

Üyelik planlarınız hakkında bilgi almak istiyorum.

Parentwiser’da yer alan içerikler siz değerli kullanıcılarımız için 1 yıl boyunca faydalanılabilecek şekilde düzenlenmiştir, bu bağlamda üyelik planımız 1 yıllıktır.

Mevcut üyeliğimi nereden yenileyebilirim? İçeriklere kaldığım yerden devam edebilir miyim?

Üyeliğiniz 1 yıl sonunda Premium hesaptan ücretsiz hesaba geçer. PW Kullanıcı Paneli’nden üyeliğinizi yenileyebilir ve içerik tüketiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uygulamaya birden fazla çocuk eklenebilir mi? Her çocuk için ayrı hesap mı oluşturmalıyım?

Parentwiser’a birden fazla çocuk ekleyebilirsiniz. Çocuklarınızın yaş ve sınıflarının farklı olması farketmeksizin tüm içeriklere ulaşabilirisiniz.

Premium hesap kullanıyorum fakat Anne Baba Okulu içeriklerinin hepsini görüntüleyemiyorum.

Parentwiser’da yer alan içerikler siz değerli kullancılarımız için 1 yıl boyunca faydalanılabilecek şekilde oluşturulmuştur. Anne Baba okulu içerikleri de 52 modülden oluşmaktadır, bu bağlamda her hafta 1 modül açılıyor olup içerikler 1 yıl boyunca tüketilebilir şekildedir.

Yurt dışında ikamet ediyorum, uygulamayı nasıl satın alabilirim?

Parentwiser’ı Türk Lirası, Dolar, Euro, Sterlin para birimi üzerinden olan tüm banka ve kredi kartları ile satın alabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Tüm Hakkı Saklıdır.